Czy Można Cofnąć Wysłanego Maila. Tam trzeba zaznaczyć „włącz funkcję cofnij. Wszystkie osoby z adresami w polu „udw” zobaczą, że zostały dodane właśnie w tym polu.

Da się cofnąć maila wysłanego przez pomyłkę. Sposób jest banalnie prostyDa się cofnąć maila wysłanego przez pomyłkę. Sposób jest banalnie prosty
Da się cofnąć maila wysłanego przez pomyłkę. Sposób jest banalnie prosty from niezwykle.pl

Tam trzeba zaznaczyć „włącz funkcję cofnij. Za każdym razem od razu po tym jak klikniesz przycisk wyślij w oknie wysyłki maila, zobaczysz niewielki niebieski przycisk mail został wysłany anuluj. Aby spróbować wycofać wiadomość, wykonaj następujące czynności:

W Oknie Dialogowym Przywołaj Tę Wiadomość Sprawdź Usuń Nieprzeczytane.

W tej opcji szukamy zakładki „ogólne” (pierwsza z lewej, zwykle opcja otwiera się właśnie na niej), a w niej funkcji „cofnij wysłanie”. Aby spróbować wycofać wiadomość, wykonaj następujące czynności: W otwartym oknie wiadomości kliknij wiadomość > akcje > przypomnij tę wiadomość.

Adresaci Nie Zobaczą, Czy W Polu „Udw” Został Dodany Ktoś Poza Nimi.

Wybierz inny okres anulowania i kliknij. Tam trzeba zaznaczyć „włącz funkcję cofnij. Wszystkie osoby z adresami w polu „udw” zobaczą, że zostały dodane właśnie w tym polu.

Na Karcie Ogólne Przewiń Do Funkcji Cofnij Wysyłanie.

Nie da się cofnąć wysłanego maila, chyba, że korzystasz z usług microsoft w organizacji. Za każdym razem od razu po tym jak klikniesz przycisk wyślij w oknie wysyłki maila, zobaczysz niewielki niebieski przycisk mail został wysłany anuluj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *