Kiedy Your A Kiedy Yours. Dziękuję za odpowiedź, ale chodzi mi o to kiedy użyć their, your, our a kiedy mamy użyć theirs,. A kiedy spotkam ciebie na śmierci zakrętach jeszcze raz to tylko tobie powiem nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości jak ty.

Pin na HumanisticPin na Humanistic
Pin na Humanistic from pl.pinterest.com

That is not your desk. “yours” is the only correct possessive form of “you” when we write it after the object in a sentence. Yours i your ma to samo znaczenie (twój), z tym, że yours stawiamy za rzeczownikiem i czasownikiem np.

That Is Not Your Desk.

This book is yours (ta książka jest twoja),. This is one of the most common ways to write a sentence with “you” in the. Dear john, dear john smith, dear j.

Yours I Your Ma To Samo Znaczenie (Twój), Z Tym, Że Yours Stawiamy Za Rzeczownikiem I Czasownikiem Np.

The smaller one is yours. “yours” is the only correct possessive form of “you” when we write it after the object in a sentence. Zaimka dzierżawczego (yours) używamy zamiast rzeczownika, podczas gdy przymiotnik dzierżawczy występuje razem z rzeczownikiem.

„Yours Sincerely” Używamy, Kiedy Znamy Nazwisko Lub Imię Osoby, Do Której Piszemy:

Your/yours jokes are so funny.coś było chyba, że kiedy mamy sam rzeczowniki to jedna forma a kiedy rzeczownik + przymiotnik to druga ale nie moge sobie przypomnieć dokładnie. Dziękuję za odpowiedź, ale chodzi mi o to kiedy użyć their, your, our a kiedy mamy użyć theirs,. A kiedy spotkam ciebie na śmierci zakrętach jeszcze raz to tylko tobie powiem nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości jak ty.

See More Of Centrum Nauki Języków Obcych Your Choice On Facebook.

Yours is a possessive pronoun. It indicates that the pronoun you has ownership of something. I left you another one.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *