Mama Bartka Jest O 6 Lat Młodsza Od Jego Taty. Stosunek wieku mamy i taty jest jak 8 do 9. Boki prostokąta mają długości x cm i 2x.

zadanie 1 a)Mama Bartka jest sześc lat młodsza od jego taty. Stosunekzadanie 1 a)Mama Bartka jest sześc lat młodsza od jego taty. Stosunek
zadanie 1 a)Mama Bartka jest sześc lat młodsza od jego taty. Stosunek from brainly.pl

Ile lat ma mama sławka a ile tata?. Z treści zadania wiemy, że: Mama bartka jest o szesc lat młodsza od jego taty.

Stosunek Wieku Mamy Do Wieku Taty Wynosi 7:8.

Mama bartka jest o szesc lat młodsza od jego taty. Ile lat ma mama bartka a ile jego tata Stosunek wieku mamy i taty jest jak 8 do 9.

Zakres Podstawowy I Rozszerzony Książki

Jego córka jest o 24. Ile lat ma mama bartka, a ile jego tata? 34 lata temu stosunek wieku babci do wieku dziadka był jak 2 do 3.

Mama Bartka Jest O Sześć Lat Młodsza Od Jego Taty.

Stosunek wieku mamy i taty jest jak 8 do 9. Rozwiązania zadań najpopularniejszych podręczników szkolnych z fizyki, matematyki, chemii, geografii, biologii, angielskiego i wielu innych. Mama bartka jest o 6 lat młodsza od jego taty.

A) Mama Bartka Jest O 6 Lat Młodsza Od Jego Taty.

Ile lat ma mama bartka, a ile jego tata ?. Odpowiedź na zadanie z matematyka 2. Stosunek wieku mamy i taty jest jak 8 do 9.

Reforma 2019 Zadanie 3 Strona 264.

Ile lat mam mama bartka, a ile jego tata ? Oblicz, ile lat ma mama, a ile tata. Mama bartka jest o sześć lat młodsza od jego taty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *