Mięśnie Szkieletowe Działają Niezależnie Od Naszej Woli. Kurcząc się, mięśnie szkieletowe (przyczepione do kości), pociągają kości, dzięki czemu ciało porusza się. Lol co za odpowiedzi 😉 mięśnie gładkie pracują niezależnie od naszej woli prcują nieustannie niegdy się nie męczą są to mięśnie narządów wewnętrznych np serca wątroby.

Dokącz prawidłowe zakończenie zdania. Energia zawarta w pożywieniu jestDokącz prawidłowe zakończenie zdania. Energia zawarta w pożywieniu jest
Dokącz prawidłowe zakończenie zdania. Energia zawarta w pożywieniu jest from brainly.pl

Lol co za odpowiedzi 😉 mięśnie gładkie pracują niezależnie od naszej woli prcują nieustannie niegdy się nie męczą są to mięśnie narządów wewnętrznych np serca wątroby. Mięśnie, pobudzane przez impulsy nerwowe, wprawiają ciało w ruch. Kurcząc się, mięśnie szkieletowe (przyczepione do kości), pociągają kości, dzięki czemu ciało porusza się.

Kurcząc Się, Mięśnie Szkieletowe (Przyczepione Do Kości), Pociągają Kości, Dzięki Czemu Ciało Porusza Się.

Mięśnie, pobudzane przez impulsy nerwowe, wprawiają ciało w ruch. Lol co za odpowiedzi 😉 mięśnie gładkie pracują niezależnie od naszej woli prcują nieustannie niegdy się nie męczą są to mięśnie narządów wewnętrznych np serca wątroby.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *