Narysuj Swój Wymarzony Pokój Uwzględniając Niektóre Przedmioty Z Ćwiczenia 1. W pokoju są 4 obrazki oraz 3 kwiatki w doniczkach. Opisz swój pokój podobne tematy.

Narysuj swój wymarzony pokój uwzględniając niektóre przedmioty zNarysuj swój wymarzony pokój uwzględniając niektóre przedmioty z
Narysuj swój wymarzony pokój uwzględniając niektóre przedmioty z from brainly.pl

1 ocena | na tak 0%. 6 obserwuj autora dodaj do ulubionych. Poniższe rozwiązanie traktuj jako wzór, na podstawie którego.

Znajdź Odpowiedzi Na Swoje Zadania.

Opisz swój pokój podobne tematy. Znajdź odpowiedź na twoje pytanie o narysuj swój wymarzony pokój, uwzględając niektóre przedmioty z ćwiczenia 1. 5 obserwuj autora dodaj do ulubionych.

Opisz Go W 10 Zdaniach.

Poniżej przedstawiona jest przykładowa odpowiedź do tego zadania. Poniższe rozwiązanie traktuj jako wzór, na podstawie którego. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść.

Zaznacz Poprawną Odpowiedź, Aby Przejść.

Opisz swój pokój w czterech zdan… natychmiastowa odpowiedź na twoje pytanie. Opisz swój pokój w czterech zdaniach.na teraz p… Narysuj swój wymarzony pokój,uwzględnij niektore przedmioty z cwiczenia 1 opisz pokoj w 4 zdaniach.(po angieslku) 1 zobacz odpowiedź

Narysuj Swój Wymarzony Pokój Uwzględniając Niektóre Przedmioty Z Ćwiczenia 1.

I jak napiszecie to napiszcie też opis ten sam co po angielsku tylko że po polsku. Jak narysowac swój wymarzony pokój? Chodzi o to,że jak narysowac sciany podłoge itp.

W Pokoju Są 4 Obrazki Oraz 3 Kwiatki W Doniczkach.

274 obserwuj autora dodaj do ulubionych. 1 obserwuj autora dodaj do ulubionych. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *