Ocean O Najmniejszej Powierzchni Leży Na Nim Jeden Z Biegunów. Drugi pod względem powierzchni kontynent na ziemi. A) kontynent o najmniejszej powierzchni.

Przeczytaj tekst źródłowy, a następnie wykonaj polecenie. Tama TrzechPrzeczytaj tekst źródłowy, a następnie wykonaj polecenie. Tama Trzech
Przeczytaj tekst źródłowy, a następnie wykonaj polecenie. Tama Trzech from brainly.pl

Powtórz wiadomości z lekcji poprzedniej. Leży wyłącznie na półkuli południowej (s) i półkuli wschodniej (e). Australia leży na półkulach południowej i zachodniej.

B)Drugi Pod Względem Powierzchni Kontynent Na Ziemi.

Leży wyłącznie na półkuli południowej (s) i półkuli wschodniej (e). Ma najmniejszą powierzchnię i leży na nim jeden z biegunów. Około 85 % herbaty na świecie pochodzi z krajów azjatyckich.

Kies Telkens Een Antwoord Om Door Te Gaan.

Najważniejsze oceany to ocean spokojny ,ocean atlantycki i ocean indyjski. Leży wyłącznie na półkuli południowej (s). Południowej (s), północnej (n), wschodniej (e) i zachodniej (w).

Ocean Spokojny 180 Mln Km 2 ,Ocean Atlantycki 106 Mln Km 2 I Ocean Indyjski 75 Mln Km 2.

Ma najmniejszą powierzchnię i leży na nim jeden z biegunów. A) kontynent o najmniejszej powierzchni. Leży wyłącznie na półkuli południowej (s) i półkuli wschodniej (e).

Leży Wyłącznie Na Półkuli Południowej (S) I Półkuli Wschodniej (E).

Leży na nim jeden z biegunów a) ocean spokojny b) ocean atlantycki c) ocean indyjski d) ocean arktyczny 13) kontynent o najmniejszej powierzchni. Leży na nim jeden z biegunów a) ocean spokojny b) ocean atlantycki c) ocean indyjski d) ocean arktyczny 13) kontynent o najmniejszej powierzchni. Leży na nim jeden z biegunów ocean arktyczny d.

Podaj Nazwy Opisanych Kontynentów I Oceanów.

Leży wyłącznie na półkuli południowej (s). Powtórz wiadomości z lekcji poprzedniej. Ten kontynent leży na południe.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *