Przekształć Zdania Tak Aby Nie Występowały W Nich Powtórzenia. Nasz przyjaciel, praca domowa wyślij nowe pytanie na klasa.online. Przekształć zdania tak aby nie występowały w nich powtórzenia.

Przekształć zdania tak, aby nie występowały w nich powtórzeniaPrzekształć zdania tak, aby nie występowały w nich powtórzenia
Przekształć zdania tak, aby nie występowały w nich powtórzenia from brainly.pl

Przekształć zdania pojedyncze w zdania złożone tek, aby nie występowały w nich rzeczowniki. Nasz przyjaciel, praca domowa wyślij nowe pytanie na klasa.online. Zaloguj się lub stwórz nowe konto aby zobaczyć.

Nasz Przyjaciel, Praca Domowa Wyślij Nowe Pytanie Na Klasa.online.

Klaudia8484 april 2019 | 0 replies. Uzupełnij zdanie zamiast kropek wpisz większy lub mniejszy a). Przekształć zdania tak, aby nie występowały w nich powtórzenia.

Buty Bardzo Się Weronice Podobają.

Przekształć podane zdania pojedyncze w zdania złożone, tak aby nie wystąpiły w nich podkreślone sformułowania. Buty bardzo się julii podobają. Zamień zdania pojedyncze na złożone tak, aby nie występowały w nich rzeczowniki z zakończeniem.

Przekształć Zdania Tak, Aby Nie Występowały W Nich Powtórzenia.

Przekształć zdania tak aby nie występowały w nich powtórzenia. Pamiętaj o poprawnej interpunkcji 1. Julia chętnie pokaże buty koleżanką.

Wypisz Z Tekstu Powtórzenia.uporządkuj Podane Zaimki, Wpisując Je W Odpowiednie Części Tabelki:

Nasz przyjaciel, praca domowa wyślij nowe pytanie na klasa.online. Przekształć zdania pojedyncze w zdania złożone tek, aby nie występowały w nich rzeczowniki. Cały czas myślał o napisaniu.

*Julia Kupiła Sobie Nowe Buty.

Zaloguj się lub stwórz nowe konto aby zobaczyć. Przekształć podany tekst tak, ab występowały w nim. Weronika kupiła sobie nowe buty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *