Zapisz Pytania Na Które Odpowiadają Rzeczowniki Wyróżnione W Podanym Tekście. Następnie określ jakimi częściami zdania są te słowa. Mój kot (co?m) ma na imię hilary.

Uzupełnij tekst emaila wymienionymi rzeczownikami w odpowiedniej formieUzupełnij tekst emaila wymienionymi rzeczownikami w odpowiedniej formie
Uzupełnij tekst emaila wymienionymi rzeczownikami w odpowiedniej formie from brainly.pl

Określ przypadek z każdego z tyc… natychmiastowa odpowiedź na twoje pytanie. M.) ma na imię hilary. Określ przypadek każdego z tych… natychmiastowa odpowiedź na twoje pytanie.

M.) Ma Na Imię Hilary.

Mój kot (co?m) ma na imię hilary. Zapisz pytania, na które odpowiadają rzeczowniki wyróżnione w podanym te ideokresi przypadek kazdego z tych wyrazów.mój kot (co? Opublikowano 13.05.2018 na ten temat polski from guest zadanie 2 zapisz pytania, na które odpowiadają rzeczowniki wyróżnione w podanym tekście.określ przypadek każdego.

Zapisz W Wyznaczonych Miejscach Pytania, Na Które Odpowiadają Wyróżnione Wyrazy.

Zapisz pytania, na które odpowiadają wyróżnione rzeczowniki, a następnie określ ich formę gramatyczną (przypadek i liczbę). Zapisz pytania, na które odpowiadają rzeczowniki wyróżnione w podanym tekście. Następnie określ jakimi częściami zdania są te słowa.

Określ Przypadek Każdego Z Tych… Natychmiastowa Odpowiedź Na Twoje Pytanie.

Określ przypadek z każdego z tyc… natychmiastowa odpowiedź na twoje pytanie. Zapisz pytania, na które odpowiadają rzeczowniki wyróżnione w podanym tekście.określ przypadek każdego z tych wyrazów. Zapisz pytania na które odpowiadają rzeczowniki wyróżnione w podanym tekście.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *